Világnapi séta Ceglédbercelen

AUTIZMUS VILÁGNAPJA – SÉTA CEGLÉDBERCELEN💙
💙Autizmussal Élők és Segítőik Egyesülete💙
Cegléd után április 26- án, pénteken szeretettel várunk minden érdeklődőt Ceglédbercelen egy közös sétára és beszélgetésre!
Indulás: 14.45- Autista tanulók iskolája elől ( Petőfi utca 8.)- érkezés a Ceglédberceli Művelődési Ház És Könyvtár elé, ahol egy kis kiállítással, műsorral és beszélgetési lehetőséggel várunk minden érdeklődőt !
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

Lehet, hogy egy firka erről: , szöveg, amely így szól: „Autizmus Világnapja-Séta Ceglédbercelen Autizmussal Élők és Segítőik Egyesülete Losontzi István EGYMI 2024. 04. 26. 15.00 óra Setetetilit Szeretettel meghívjuk Autizmus Világnapi sétánkra! Gyülekező:14.45óra 14.45 óra Gyülekező: Helyszin: Ceglédbercel, Petőfi Sándor Autista „Autistalskola" Iskola" Kapcsolódó programok: Kiállitás tanulóink munkáiból Müvelődési Házban Betekintésszal szakmai anyagokba Tanuloink Tanulóinkmüsora müsora Kötetlen beszélgetés, vendéglátás Moschvoeeeeeeoeoett beszédet mond Török József, Ceglédbercel Polgármestere Aendenengngngtbateoo ArendezvénytmegnyitjaFar Farkas Edit, a Losontzi Főigazgató FöigazgatóAsszonya Asszonya”